Dokumenty

Przedszkole przyjazne dziecku, otwarte na potrzeby środowiska, nastawione na rozwój inteligencji wielorakich, promujące działania twórcze oraz przywiązanie do tradycji i kultury Naszej Małej Ojczyzny.

Więcej o: Koncepcja przedszkola

Zapewniamy wysoką jakość pracy przedszkola oraz zdrowie i bezpieczeństwo każdego dziecka dzięki wypracowanym procedurom postępowania w typowych sytuacjach.

Więcej o: Procedury

Rada Rodziców działa na podstawie ustawy o systemie oświaty, statutu przedszkola i uchwalonego przez siebie regulaminu.

Więcej o: Rada Rodziców

W trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni zachęcającej do twórczej zabawy i odkrywania świata dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat nasze przedszkole zostało zaprojektowane przez zespół młodych architektów z pracowni projektowej.

Wyposażenie przedszkola obejmujące wszystkie sprzęty i urządzenia znajdujące się na placu zabaw i w budynku oraz meble i pomoce dydaktyczne posiada stosowne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Budynek o powierzchni 550 m² spełnia wszelkie wymogi stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych.

Więcej o: Obiekty i wyposażenie

Chcemy, aby każde dziecko osiągnęło granice, które będą nas zdumiewały. Aby było pomysłowe, miało bogaty słownik, rysowało, malowało, śpiewało, tańczyło. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość, głód wiedzy. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat.

Więcej o: Oferta

Więcej o: O ofercie przedszkola

Oprócz zajęć wspólnych zapewniamy zajęcia dodatkowe: język angielski, religia, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne, chórek śpiewające skrzaty, zajęcia korekcyjno kompensacyjne.

Zajęcia dodatkowe są bezpłatne. Służą rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień dzieci lub usprawnianiu i korygowaniu funkcji rozwojowych.

Zajęcia logopedyczne i gimnastyka korekcyjna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  organizowane są dla wszystkich potrzebujących bez względu na liczbę zgłoszonych dzieci.

Więcej o: Zajęcia dodatkowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus pulvinar imperdiet nisi iaculis aliquet. Fusce aliquam sapien non massa ornare sagittis. Donec volutpat velit leo, pharetra lobortis magna vulputate vel.

Więcej o: Terminarze

Przedszkole prowadzi wiele projektów i przedsięwzięć. Współpracujemy z wieloma instytucjami i placówkami. Naszym wspólnym celem jest dobro dziecka oraz jego rozwój.

Więcej o: Programy i projekty

W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 w  prowadzone są trzy grupy. W tej części witryny znajdziecie Państwo informacje bieżące i porady wychowawców każdej z grup.

Więcej o: Grupy

Dzieci 3 i 4 letnie

Małgorzata Jurdeczka

Ilość dzieci: 22

Więcej o: Biedronki

Dzieci 4 i 5 letnie

Jolanta Dalibor

Ilość dzieci: 24

Więcej o: Pszczółki

Zamieszczamy tutaj „ściągę” z tekstów piosenek i wierszyków, które wykorzystujemy w naszej pracy z dziećmi. Na razie jest ich tu jeszcze niewiele ale będziemy starać się je uaktualniać i dopisywać nowe, tworząc tym samym zbiór utworów, które mogą przydać się wszystkim rodzicom. Mamy nadzieję, że wspólne śpiewanie czy też recytowanie tych prostych utworów sprawi Wam wiele radości i zaszczepi w dzieciach miłość do muzyki i literatury – na razie dziecięcej.

Więcej o: Piosenki i wiersze

Dzieci 6 letnie

Anna Pałka

Ilość dzieci: 21

Więcej o: Pieski

Więcej o: Piosenki i wiersze

Witamy serdecznie w części poświęconej sprawom formalnym, ważnym zarówno dla Rodziców jak i dla Naszego Przedszkola.

Więcej o: Formalności

Opłata za przedszkole składa się z kilku części: opłaty za pobyt, opłaty za wyżywienie, opłaty za ubezpieczenie oraz wpłat na Fundusz Rodziców. Szczegółowe informacje o każdej z tych opłat zamieszczamy w odrębnych artykułach.

Więcej o: Opłaty

W tym dziale znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące zapisów dziecka do naszego przedszkola. Dostępne są tu wszystkie wymagania oraz dokumenty niezbędne do złożenia w przedszkolu.

Więcej o: Zapisy

Zapisy do dyżurujących przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych są przeprowadzane poprzez złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do dyżurującej placówki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wymaganiami.

Więcej o: Dyżury wakacyjne

Jeśli planujesz, aby Twoje dziecko w przedszkolu sprawowało się świetnie, poznało z powodzeniem nowych rówieśników i zaprzyjaźniło się z nimi do tego stopnia, że nie będzie chciało kończyć z nimi zabawy, gdy przyjdzie czas jego odbioru z przedszkola to przeanalizuj nasze porady, a na pewno będzie to możliwe. Sprawdź, jak możesz pomóc dziecku w przezwyciężeniu jego lęków na temat przedszkola i jak sprawić, aby było to miejsce przyjazne i pełne wielu atrakcji.

Więcej o: Porady

Znajdą tu Państwo porady specjalisty zajmującego się rodzajem zajęć ruchowych mających na celu normalizację zaburzeń przedsionkowych, proprioceptywnych (czucia głębokiego), jak również dotykowych, słuchowych i innych.

Więcej o: Terapeuty SI

Zapraszamy do wielu ciekawych porad, dzięki którym będą Państwo mogli samodzielnie pracować z dziećmi i wykonywać szereg ćwiczeń poprawiających funkcje percepcyjno-motoryczne.

Więcej o: Rehabilitanta