Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus pulvinar imperdiet nisi iaculis aliquet. Fusce aliquam sapien non massa ornare sagittis. Donec volutpat velit leo, pharetra lobortis magna vulputate vel.

08.10.2015
Propozycja prezentów gwiazdkowych; propozycja z naszej strony upominków dla pracowników przedszkola;
10.11.2015
Kiermasz rogali 12.00-17.00, organizacja i pomoc rodziców
03.12.2015
Pakowanie części prezentów (Gwiazdor), omówienie dodatkowych wycieczek, propozycja na Jarmark Adwentowy;
04.02.2016
Pomoc w przygotowaniu baliku; omówienie organizacji teatrzyku [przydzielenie ról, ustalenie terminów prób w przedszkolu, propozycje dekoracji]
17.03.2016
Propozycja upominków na Wielkanoc, pomoc w przygotowaniu i propozycje Jarmarku Wielkanocnego;
05.05.2016
Pomoc w organizacji pikniku;
01.06.2016
Generalna organizacja spektaklu dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, omówienie pożegnania Przedszkolaków-Absolwentów.

Przedszkole  pracuje w godzinach od 6:30 do 15:30. Pobyt od 8 do 13 jest bezpłatny. Za każdą powyżej 5 godzin opłata wynosi 1 zł. Ramowy plan dnia przewiduje:

Sierpień 2014
„Jestem w przedszkolu bez Mamy i Taty” - Tydzień Adaptacyjny dla nowoprzyjętych dzieci
wrzsień 2014
„Dzień przedszkolaka” – zabawy integracyjne, korowód przedszkolaków ulicami osiedla, odwiedziny Szkoły Podstawowej Nr 13
październik 2014
„Przegląd piosenki żołnierskiej” – udział w konkursie o zasięgu miejskim
„Serduszka dla Jana Pawła II” – udział w miejskich obchodach
„Święta Drzewa” - uroczyste obchody, spotkanie z leśnikiem
Święto Pieczonego Ziemniaka - grill i pieczenie ziemniaka
listopad 2014
„Urodziny Marchewki”- „Kolorowy dzień” – kolor pomarańczowy i żółty
„Biesiada literacka” – z Tatą w przedszkolu
„Święto Niepodległości” - zajęcia dydaktyczne poświęcone symbolom narodowym, śpiewanie pieśni patriotycznych i recytowanie wiersze o Polsce.
„Jestem już Przedszkolakiem” – pasowania na przedszkolaka w gr. „Misie”
„Podróże do Krainy Przyrody - podsumowanie realizacji programu ekolog.
„Spotkanie z policjantem”- gość w przedszkolu, wzbudzanie zaufania do policjanta, pogadanka na temat bezpieczeństwa na drogach.
„Mój Przyjaciel Miś”- obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przyniesienie do przedszkola własnych misiów. Zabawy, konkursy i atrakcje dla dzieci.
„Magia i czary, czyli przedszkolne Andrzejki” poznajemy polskie zwyczaje i obrzędy ludowe (konkursy i zabawy), podtrzymywanie tradycji andrzejkowych wróżb.
grudzień 2014
„Niech żyją Górnicy” – gość w przedszkolu, spotkanie z przedstawicielem KWB Bełchatów występy dzieci; poznawanie pracy górnika,
„Mikołaju, Mikołaju na Ciebie czekamy” - spotkanie z Mikołajem - rozdanie niespodzianek,
„W świątecznym nastroju” – spotkania wigilijne w grupach, występy dzieci, wspólne kolędowanie.
styczeń 2015
„Już karnawał włożył maskę” - przedszkolny bal przebierańców. Zabawy, konkursy dla wszystkich.
„Babciu miła, Dziadku drogi”- Uroczyste spotkania w grupach
„Przegląd Kolęd i Pastorałek” – udział w konkursie o zasięgu miejskim
„Bal w przedszkolu” - dla dzieci nieuczęszczających do przedszkola
luty 2015
„Czekoladowy dzień” – kolor brązowy
marzec 2015
„Dzień otwarty”
„Niedzielne spotkania z przedszkolem” – spotkania informacyjne dla rodziców i dzieci, przyszłych przedszkolaków
„Pożegnanie Zimy, powitanie Wiosny”- kolorowy dzień – zielony- Korowód z Marzanną i zielonym Gaikiem - zapoznanie z ludowymi tradycjami i obrzędami powitania wiosny.
„Światowy dzień wody”- „Kolorowy Dzień” – niebieski, kształtowanie postawy poszanowania środowiska naturalnego. Gry i zabawy badawcze z wykorzystaniem wody.
„Świerszczykowe wiersze” – udział w konkursie organizowanym przez MCK
kwiecień 2015
„Święta, święta, biją dzwony”- wielkanocne zwyczaje, inscenizacja w wykonaniu dzieci, spotkanie z rodzicami. Poznawanie tradycji i symboli wielkanocnych.
„Ziemia wyspa zielona” -obchody Światowego Dnia Ziemi Korowód zielonych
„Igrzyska sportowe przedszkolaków” – udział w  imprezie miejskiej - igrzyskach sportowych przedszkolaków.
„Dzień zdrowia” - gość w przedszkolu, spotkanie z przedstawicielem służby zdrowia występy dzieci; poznawanie pracy pielęgniarki, lekarza,
maj 2015
„Obchody Święta Flagi” - Kto ty jesteś polak mały - kolorowy dzień – kolor czerwony i biały
„Dzień Mamy i Taty” – piknik rodzinny, prezentacja programu przygotowanego z okazji Dnia Mamy i Taty;
„Spotkanie ze strażakami” – gość w przedszkolu. Wyrażenie szacunku dla pracy strażaków poprzez wiersze i laurki.
czerwiec 2015
„Urodziny przedszkola”
„Każde dziecko chce być kochane” – Kolorowy tydzień obchodów Dnia Dziecka:
„Zanim będę uczniem” - wycieczka do Szkoły Podstawowej. Spotkanie z uczniami klasy pierwszej.
„Hej przedszkole ukochane co bez ciebie zrobię ja …..”- pożegnanie starszaków. Przedstawienie przez dzieci programów artystycznych, pożegnanie, wręczenie dzieciom dyplomów i nagród.

Gimnastyka korekcyjna
środa: 9:45 – 11:40
piątek: 9:45 - 11:40
Logopedia
poniedzialek: 12.00 - 15.00
czwartek: 13.15 - 15.15
piątek: 13.15 - 15.15
poniedzialek: 9.30 – 10.30 (5, 4L.)
środa: 13.00 – 14.00 (5, 3-4 L.)
Angielski
poniedziałek: 9:45 – 11:40