Chcemy, aby każde dziecko osiągnęło granice, które będą nas zdumiewały. Aby było pomysłowe, miało bogaty słownik, rysowało, malowało, śpiewało, tańczyło. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość, głód wiedzy. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat.

W trosce o wszechstronny rozwój naszych wychowanków oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych. Są to zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, opieka psychologa i logopedy oraz gimnastyka korekcyjna. Jako placówka od wielu lat prowadzimy zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Podkategorie

Więcej o: O ofercie przedszkola

Oprócz zajęć wspólnych zapewniamy zajęcia dodatkowe: język angielski, religia, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne, chórek śpiewające skrzaty, zajęcia korekcyjno kompensacyjne.

Zajęcia dodatkowe są bezpłatne. Służą rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień dzieci lub usprawnianiu i korygowaniu funkcji rozwojowych.

Zajęcia logopedyczne i gimnastyka korekcyjna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  organizowane są dla wszystkich potrzebujących bez względu na liczbę zgłoszonych dzieci.

Więcej o: Zajęcia dodatkowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus pulvinar imperdiet nisi iaculis aliquet. Fusce aliquam sapien non massa ornare sagittis. Donec volutpat velit leo, pharetra lobortis magna vulputate vel.

Więcej o: Terminarze

Przedszkole prowadzi wiele projektów i przedsięwzięć. Współpracujemy z wieloma instytucjami i placówkami. Naszym wspólnym celem jest dobro dziecka oraz jego rozwój.

Więcej o: Programy i projekty