tu jest alt obrazka

Pszczółki  to grupa dzieci średnich. Każdy "Wędrowiec" z uśmiechem przekracza próg przedszkola. W swoim działaniu stawiamy przede wszystkim na współdziałanie, zgodną zabawę, wzajemną pomoc oraz szacunek wobec siebie i innych. Poprzez zabawy i zajęcia edukacyjne rozwiniemy nasze umiejętności plastyczne, teatralne i muzyczne, matematyczne i językowe.

Będziemy także poznawać nasze piękne miasto, kulturę i zwyczaje regionu. W tym roku szkolnym poprzez wspólną zabawę, udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach plastyczno –technicznych, wycieczkach, spacerach przybliżymy twórczość malarza - Jerzego Nowosielskiego. Zdobyte umiejętności zaprezentujemy rodzicom w formach plastycznych i teatralnych.

Już w pierwszych dniach roku szkolnego dzieci wspólnie ustaliły kodeks Wędrowcy, którego starają się przestrzegać, aby w grupie było miło i bezpiecznie. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli spośród naszych Kochanych Rodziców znajdzie się ktoś, kto chciałby raz w miesiącu poczytać nam jakąś bajkę i porozmawiać o niej z nami. Obchodzimy urodziny i imieniny, na solenizanta czeka kolorowa czapka. W każdy piątek możemy przynieść do przedszkola swoją ulubioną zabawkę z domu.

W