tu jest alt obrazka

Biedronki - to najmłodsza grupa w przedszkolu. Bardzo ciekawi świata, z charakterem, nieustępliwi i bardzo wrażliwi. Zadają dużo pytań, bacznie obserwują, chłoną sobą wszystko, co wkoło znajdują. Czasem zatęsknią za mamą, łzy ronią z żałości, ale łzy szybko wyschną i już skaczą z radości. Bawiąc się w "Balonik" lubią "pękać" na "trach", a w oczach się maluje radość a nie strach.
Z przejęcia, z zachwytu oczy ogromnieją, to się dziwią, to smucą , ale częściej się śmieją. Dużo mądrych słów już znają, mówią "Proszę", "Dziękuję", robią miejsce obok siebie, gdy "za kółkiem" go brakuje. Na super zabawkę w kolejce czekają, potrafią sobie pomagać gdy się bawią i sprzątają !!!

Razem się bawimy, uczestniczymy w zajęciach edukacyjnych, spacerach, wycieczkach, przedstawieniach teatralnych, zbieramy doświadczenia i wykonujemy doświadczenia.
Przez cały rok będziemy poznawać twórczość pana Jerzego Nowosielskiego. Wybrałyśmy obrazy, które mają inspirować dzieci do swobodnej wypowiedzi, rozwijać wyobraźnię, zachęcać do podejmowania działań plastycznych, zabawy kolorem i formą, uwrażliwiać na piękno artystycznego przekazu.
Naszą wiedzę i umiejętności zaprezentujemy rodzicom w formie wystaw prac plastycznych, oraz na organizowanych w przedszkolu spotkaniach. W grupie obchodzimy urodziny i imieniny,