Metody zabezpieczeń stosowane w Naszym Przedszkolu:

Monitoring

W naszym przedszkolu istnieje możliwość skorzystania z monitoringu. Dostęp do „podglądu” jest zabezpieczony hasłem, które zostaje Państwu indywidualnie nadane.
Dzięki temu udogodnieniu będą Państwo mogli w każdej chwili za pośrednictwem internetu zobaczyć co Wasze dziecko robi w przedszkolu lub ogrodzie. Jak się bawi. Jak je. Jak uczestniczy w zajęciach itp. Da to Państwu niepowtarzalną okazję do obserwacji dziecka wśród rówieśników w wielu codziennych sytuacjach. Taka możliwość z pewnością pomoże Państwu poznać tą sferę zachowań dziecka, na którą wpływ ma obecność rodzica.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do sekretariatu przedszkola.

Domofon

Od godziny 8.15 drzwi przedszkola zostają zamknięte. Rodzice którzy przyjdą później korzystają z dzwonka oraz domofonu w celu zgłoszenia spóźnienia dziecka. Rodzic czeka tak długo dopóki dziecko nie zostanie odebrane przez wyznaczone osoby.

Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci z Naszego Przedszkola

Przygotowaliśmy procedurę: pobierz plik.

Nasze Przedszkole spełnia wymogi kontroli przeciwpożarowej i sanitarnej. Przed budynkiem znajduje się parking dla rodziców dowożących dzieci do przedszkola. Cały teren wraz z placem zabaw jest ogrodzony. Sale w których spędzają czas nasze dzieci są przestronne, pełne światła, wesołe.