Witamy serdecznie w części poświęconej sprawom formalnym, ważnym zarówno dla Rodziców jak i dla Naszego Przedszkola.

Opłata za przedszkole składa się z kilku części: opłaty za pobyt, opłaty za wyżywienie, jednorazowej dobrowolnej opłaty za ubezpieczenie i zadeklarowanych wpłat na Fundusz Rodziców.

Więcej o opłatach

Sprawy takie jak: odbieranie dziecka z Przedszkola, wyjazdy na wycieczki, udział w zajęciach dodatkowych, zgłoszenie nieobecności itp. wymagają złożenia oświadczeń pisemnych lub elektronicznych.

Więcej o oświadczeniach

Podkategorie

Opłata za przedszkole składa się z kilku części: opłaty za pobyt, opłaty za wyżywienie, opłaty za ubezpieczenie oraz wpłat na Fundusz Rodziców. Szczegółowe informacje o każdej z tych opłat zamieszczamy w odrębnych artykułach.

Więcej o: Opłaty

W tym dziale znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące zapisów dziecka do naszego przedszkola. Dostępne są tu wszystkie wymagania oraz dokumenty niezbędne do złożenia w przedszkolu.

 

Więcej o: Zapisy

Zapisy do dyżurujących przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych są przeprowadzane poprzez złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do dyżurującej placówki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wymaganiami.

Więcej o: Dyżury wakacyjne